Apraksts

EVFizioFit ir fizioterapeitu un treneru komanda, kas strādā galvenā trenera Ērika Visocka vadībā. Tie ir savas jomas profesionāļi, kuri ir specializējušies fiziskās sagatavotības uzlabošanā, fizioterapijā un masāžā, kā arī strādā rehabilitācijas jomā.

EVFizioFit piedāvā:

• Ārstniecības pakalpojumus: fizioterapiju, traumu profilakses pasākumus un rehabilitāciju – ārstniecisko vingrošanu, slingu terapiju, kā arī ārstniecisko masāžu, pielietojot bankas un fasciju atbrīvojošus metālus.
• Sporta pakalpojumus: sporta zāli, kura ir pilnībā aprīkota dažādu sporta veidu piekritējiem un sportistiem, lai veiktu kvalitatīvus un daudzveidīgus funkcionālos treniņus – grupām un individuāli. Zāles arsenālā ir iesildīšanās trenažieri, svaru zāle ar stieņiem un hantelēm, funkcionālās svaru bumbas, kā arī inovatīvi trenažieri ar gaisa pretestību.

Šīs visas kompetences ir nepieciešamas, lai speciālisti varētu nodrošināt individuālu pieeju katram klientam atkarībā no veselības stāvokļa un mērķa.
€80,00 – Pirkt

 

Dāvanu kartes, kuponi un to iegāde

Dāvanu kartes vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas.

Kad es saņemšu iegādāto dāvanu karti vai kuponu?

Elektroniskās dāvanu kartes, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai dāvanu karti nepieciešams izdrukāt?

Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses.

Jautājumi par konkrētās dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja (dāvanu kartes pārdevēja) kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto uzņēmumu, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu, piemēram, vai konkrēto dāvanu karti var izmantot arī veicot pasūtījumus pa telefonu utml.

Dāvanu kartes formāts

Uz katrs dāvanu kartes norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie gala pakalpojuma sniedzēja. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu.

Vai varu dāvanu karti atdot draugam?

Dāvanu kartes Pircējs ir tiesīgs nodot Dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.