Apraksts

Interneta veikala Gamemarket.lv elektroniskā dāvanu karte 20 EUR vērtībā.

Iegādājoties šo dāvanu karti Jūs ietaupāt 10%, veicot pirkumus videospēļu interneta veikalā Gamemarket.lv

Dāvanu karte paredzēta izmantošanai vienam pirkumam, dāvanu kartes unikālais kods sniegs atlaidi dāvanu kartes nominālvērtības apmērā. Dāvanu kartes kods jāievada apmaksas formā Gamemarket.lv interneta veikalā.

Dāvanu karte jāizmanto divu gadu laikā.

Dāvanu karte tiek automātiski ģenerēta pēc apmaksas veikšanas. Ekrānloga apakšdaļā būs redzama saite, kur varēs lejuplādēt elektronisko dāvanu karti.

Lietotas videospēles

€18,00 – Pirkt

 

Dāvanu kartes, kuponi un to iegāde

Dāvanu kartes vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas.

Kad es saņemšu iegādāto dāvanu karti vai kuponu?

Elektroniskās dāvanu kartes, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai dāvanu karti nepieciešams izdrukāt?

Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses.

Jautājumi par konkrētās dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja (dāvanu kartes pārdevēja) kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto uzņēmumu, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu, piemēram, vai konkrēto dāvanu karti var izmantot arī veicot pasūtījumus pa telefonu utml.

Dāvanu kartes formāts

Uz katrs dāvanu kartes norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie gala pakalpojuma sniedzēja. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu.

Vai varu dāvanu karti atdot draugam?

Dāvanu kartes Pircējs ir tiesīgs nodot Dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.