Par mums

Elektronisko dāvanu karšu un kuponu serviss Davanutirgus.lv izveidots 2020.gadā. Pakalpojumu veido uzņēmums, kas ikdienā ir Baltijā pirmās ottreizējās biļešu tirdzniecības platformas bilesutirgus.lv uzturētājs.

Ņemot vērā izmaiņas ekonomikā un patērētāju paradumos koronavīrusa pandēmijas ietekmē, tika izveidota jauna interneta platforma Davanutirgus.lv, kurā piedāvāt patērētājiem drošā veidā iegādāties elektroniskas dažādu nozaru pakalpojumu sniedzēju dāvanu kartes. Šis pakalpojums veidots ari ar domu par vietējo uzņēmēju atbalstu pandēmijas laikā, kad ievērojami kritusies to naudas plūsma. Iegādājoties dāvanu karti, iespējams sniegt atbalstu uzņēmējiem.

Uzņēmums ir dibināts 2018.gadā. Uzņēmums saņem ES fondu atbalstu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras reģionālo biznesa inkubatoru programmā.

Kļūsti par partneri

Vēlies izplatīt arī sava uzņēmuma dāvanu kartes? Sazinies ar mums un mēs izveidosim elektroniskās dāvanu kartes tavam uzņēmumam, kuras būs pieejamas iegādei mūsu tirdzniecības sistēmā.

Esam vienmēr ieinteresēti jaunos sadarbības partneros no visdažādākajām nozarēm. Varam nodrošināt arī Tava uzņēmuma elektronisko dāvanu karšu ģenerēšanu un izplatīšanu.

Ja vēlies uzzināt vairāk par sadarbības iespējām un noteikumiem, raksti uz info@davanutirgus.lv

Dāvanu kartes pakalpojumu klāsts

Elektroniskās dāvanu kartes pakalpojumu klāsts ir neierobežots. Uzņēmumi sāk izplatīt savas dāvanu kartes arī pieaug ļoti strauji, šobrīd pieejamas šādas dāvanu kartes: