Apģērbu dāvanu kartes

Apģērbu dāvanu kartes un to iegāde vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās apģerbu dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas. Apģērbu dāvanu kartes ir lielisks veids kā iepriecināt sevi un sev tuvos. 

Kad es saņemšu iegādāto apģērbu dāvanu karti vai kuponu?

Elektroniskās apģērbu dāvanu kartes, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai  apģērbu dāvanu karti nepieciešams izdrukāt?

Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses. Vienlaikus ir arī apģērbu ražotāji un tirgotāji, kas ļauj iegādātos elektroniskos kuponus vai dāvanu kartes izmantot arī to interneta veikalos kā atlaižu kodus – šādos gadījumos, protams, pavisam noteikti nav nepieciešams veikt elektroniskās dāvanu kartes izdrukāšanu.

Jautājumi par konkrētās apģērbu dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja (apģērbu tirgotāja vai ražotāja) kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto tirgotāju, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu, piemēram, vai konkrēto dāvanu karti var izmantot arī veicot pasūtījumus interneta veikalā utml.

Apģērbu dāvanu kartes formāts

Uz katras apģērbu dāvanu kartes norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie gala pakalpojuma sniedzēja – apģērbu tirgotāja vai ražotāja. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu. Fiziskas formas dāvanu kartes mūsu pakalpojumā netiek piedāvātas.

Vai varu apģērbu dāvanu karti atdot draugam?

Apģērbu dāvanu kartes pircējs ir tiesīgs nodot apģērbu dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.