Izklaides dāvanu kartes

Izklaides dāvanu kartes, izklaides kuponi un to iegāde jeb dāvanu kartes uz dažādiem izklaides pasākumiem vai aktivitātēm vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās izklaides dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas. Izklaides dāvanu kartes ir lielisks veids kā iepriecināt sev tuvos. Izklaides dāvanu karte nav jāizmanto uzreiz, to vari darīt arī pēc zināma laika, tāpēc dāvana būs vienmēr aktuāla arī gadījumā, ja iegādāta uz kādu šķietami sezonāju izklaides aktivitāti. 

Kad es saņemšu iegādāto izklaides dāvanu karti vai kuponu?

Elektroniskās dāvanu kartes izklaides aktivitātēm vai pasākumiem, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai  izklaides dāvanu karti nepieciešams izdrukāt?

Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses.

Jautājumi par konkrētās izklaides dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrētā izklaides pakalpojuma sniedzēja uzņēmumu, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu.

Izklaides dāvanu kartes formāts

Uz katras izklaides dāvanu kartes vai kupona ir norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie gala pakalpojuma sniedzēja. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu. Fiziskas formas dāvanu kartes mūsu pakalpojumā netiek piedāvātas.

Vai varu izklaides dāvanu karti atdot draugam?

Izklaides dāvanu kartes pircējs ir tiesīgs nodot dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.

Izklaides dāvanu kartes kā krīzes atbalsts uzņēmējiem

Iegādājoties dāvanu karti arī laikā, kad pakalpojuma sniedzēja darbība ir ierobežota vai uz laiku apturēta, Tu atbalsti vietējo uzņēmēju krīzes laikā. Kad krīzes būs pagājusi, varēsi droši karti izmantot, jo tai derīguma termiņš ir pietiekami ilgs.