Kafejnīcu dāvanu kartes

Kafejnīcu dāvanu kartes un to iegāde vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja – pašām kafejnīcām. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās kafejnīcu dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas. Kafejnīcu dāvanu kartes ir lielisks veids kā iepriecināt sev tuvos. Kafejnīcas dāvanu karte nav jāizmanto uzreiz, to vari darīt arī pēc zināma laika, tāpēc dāvana būs vienmēr aktuāla. 

Kad es saņemšu iegādāto kafejnīcas dāvanu karti vai kuponu?

Elektroniskās kafejnīcu dāvanu kartes, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai  kafejnīcas dāvanu karti nepieciešams izdrukāt?

Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu konkrētā kafejnīcā. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses.

Jautājumi par konkrētās kafejnīcas dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja (kafejnīcas) kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto kafejnīcu, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu, piemēram, vai konkrēto dāvanu karti var izmantot arī veicot pasūtījumus pa telefonu utml.

Kafejnīcas dāvanu kartes formāts

Uz katras kafejnīcas dāvanu kartes norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie gala pakalpojuma sniedzēja – kafejnīcas. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu. Fiziskas formas kafejnīcu dāvanu kartes mūsu pakalpojumā netiek piedāvātas.

Vai varu kafejnīcas dāvanu karti atdot draugam?

Kafejnīcas dāvanu kartes pircējs ir tiesīgs nodot kafejnīcas dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.

Kafejnīcu dāvanu kartes kā krīzes atbalsts  ēdināšanas nozares uzņēmējiem

Iegādājoties kafejnīcas dāvanu karti arī laikā, kad tā darbība ir ierobežota vai uz laiku apturēta, Tu atbalsti vietējo uzņēmēju krīzes laikā. Kad krīzes būs pagājusi, varēsi droši karti izmantot, jo tai derīguma termiņš ir pietiekami ilgs.