Picēriju dāvanu kartes

Picēriju dāvanu kartes un to iegāde vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās picēriju dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas. Picēriju dāvanu kartes ir lielisks veids kā iepriecināt sev tuvos. Picērijas dāvanu karte nav jāizmanto uzreiz, to vari darīt arī pēc zināma laika, tāpēc dāvana būs vienmēr aktuāla. 

Kad es saņemšu iegādāto picērijas dāvanu karti vai kuponu?

Elektroniskās picēriju dāvanu kartes, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai  picērijas dāvanu karti nepieciešams izdrukāt?

Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses.

Jautājumi par konkrētās picērijas dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja (picērijas) kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto picēriju, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu, piemēram, vai konkrēto dāvanu karti var izmantot arī veicot pasūtījumus pa telefonu utml.

Picērijas dāvanu kartes formāts

Uz katras picērijas dāvanu kartes norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie gala pakalpojuma sniedzēja – picērijas. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu. Fiziskas formas picēriju dāvanu kartes mūsu pakalpojumā netiek piedāvātas.

Vai varu picērijas dāvanu karti atdot draugam?

Picērijas dāvanu kartes Pircējs ir tiesīgs nodot picērijas dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.

Picēriju dāvanu kartes kā krīzes atbalsts  ēdināšanas nozares uzņēmējiem

Iegādājoties picērijas dāvanu karti arī laikā, kad tā darbība ir ierobežota vai uz laiku apturēta, Tu atbalsti vietējo uzņēmēju krīzes laikā. Kad krīzes būs pagājusi, varēsi droši karti izmantot, jo tai derīguma termiņš ir pietiekami ilgs.