Restorānu dāvanu kartes

Restorānu dāvanu kartes, kuponi un to iegāde

Restorānu dāvanu kartes vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās restorānu dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas. Restorānu dāvanu kartes ir lielisks veids kā iepriecināt sev tuvos. Restorāna dāvanu karte nav jāizmanto uzreiz, to vari darīt arī pēc zināma laika, tāpēc dāvana būs vienmēr aktuāla. Latvijā ir ļoti daudz dažādu un interesantu restorānu katrai gaumei, tāpēc izmanto iespēju un iegādājies restorānu dāvanu kartes.

Kad es saņemšu iegādātās restorāna dāvanu kartes vai kuponus?

Elektroniskās restorānu dāvanu kartes, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai  restorānu dāvanu kartes nepieciešams izdrukāt?

Uz katra elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses.

Jautājumi par konkrētā restorānu dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja (restorāna) kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto restorānu, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu, piemēram, vai konkrēto dāvanu karti var izmantot arī veicot pasūtījumus pa telefonu utml.

Restorānu dāvanu kartes formāts

Uz katras restorānu dāvanu kartes norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie gala pakalpojuma sniedzēja – konkrētā restorāna. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu. Fiziskas formas restorānu dāvanu kartes mūsu pakalpojumā netiek piedāvātas.

Vai varu restorānu dāvanu kartes atdot draugam?

Restorāna dāvanu kartes Pircējs ir tiesīgs nodot restorāna dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.

Restorānu dāvanu kartes kā krīzes atbalsts  ēdināšanas nozares uzņēmējiem

Iegādājoties restorāna dāvanu karti arī laikā, kad tā darbība ir ierobežota vai uz laiku apturēta, Tu atbalsti vietējo uzņēmēju krīzes laikā. Kad krīzes būs pagājusi, varēsi droši karti izmantot, jo tai derīguma termiņš ir pietiekami ilgs.