Skaistuma dāvanu kartes

Skaistuma dāvanu kartes, skaistumkopšanas dāvanu kartes, kuponi un to iegāde vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās skaistumkopšanas dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas. Skaistuma dāvanu kartes ir lielisks veids kā iepriecināt sev tuvos un sevi pašu.  

Kad es saņemšu iegādāto skaistuma dāvanu karti vai kuponu?

Elektroniskās skaistuma dāvanu kartes, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai  skaistuma dāvanu karti nepieciešams izdrukāt?

Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses.

Jautājumi par konkrētās skaistumkopšanas dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēja kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu.

Skaistuma dāvanu kartes formāts

Uz katras skaistumkopšanas dāvanu kartes norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie skaistumkopšanas pakalpojuma sniedzēja. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu. Fiziskas formas dāvanu kartes mūsu pakalpojumā netiek piedāvātas.

Vai varu skaistumkopšanas dāvanu karti atdot draugam?

Skaistumkopšanas dāvanu kartes pircējs ir tiesīgs nodot picērijas dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.