Sporta nodarbību dāvanu kartes

Sporta nodarbību dāvanu kartes, sporta klubu dāvanu kartes, kuponi un to iegāde vietnē Davanutirgus.lv iespējams iegādāties uzreiz no pakalpojuma sniedzēja. Davanutirgus.lv sistēmā tiek automātiski ģenerētas elektroniskās picēriju dāvanu kartes, kas klientam pieejamas uzreiz pēc to apmaksas. Sporta nodarbību dāvanu kartes ir lielisks veids kā iepriecināt gan sev tuvos, gan sevi pašu. Lielisks veids kā sākt vai turpināt savu aktīvo dzīvesveidu. Sporta nodarbību dāvanu karte nav jāizmanto uzreiz, to vari darīt arī pēc zināma laika, tāpēc dāvana būs vienmēr aktuāla. 

Kad es saņemšu iegādāto sporta nodarbību dāvanu karti vai kuponu?

Elektroniskās sporta klubu vai sporta nodarbību dāvanu kartes, kuras būsiet iegādājies mūsu dāvanu karšu un kuponu tirdzniecības sistēmā, saņemsiet uzreiz pēc iegādes, proti apmaksas. Tās būs pieejamas lejuplādei gan Davanutirgus.lv sistēmā, gan tiks nosūtīta lejuplādes saite uz pirkšanas laikā norādīto dāvanu kartes pircēja e-pasta adresi.

Vai  sporta kluba dāvanu karti nepieciešams izdrukāt?

Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu. Atsevišķos gadījumos gala pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt uzrādīt dāvanu karti arī izdrukātā veidā, tāpēc lūdzam sazināties ar konkrētās dāvanu kartes pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu minētās izmantošanas nianses.

Jautājumi par konkrētās sporta nodarbību dāvanu kartes izmantošanas niansēm?

Uz katras dāvanu kartes pieejama arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja (sporta kluba vai trenera) kontaktinformācija (telefona numurs, mājaslapa, adrese). Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkrēto pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu nianses par dāvanu kartes izmantošanu.

Sporta kluba dāvanu kartes formāts

Uz katras sporta nodarbību dāvanu kartes norādīts unikāls dāvanu kartes kods, kas pircējam garantē pakalpojuma saņemšanu dāvanu kartes vērtības apjomā pie gala pakalpojuma sniedzēja – sporta kluba vai trenera. Elektroniskās dāvanu kartes tiek ģenerētas .PDF formātā, tās iespējams atvērt ar jebkuru programmatūru, kas atbalsta šāda veida datņu atvēršanu. Fiziskas formas dāvanu kartes mūsu pakalpojumā netiek piedāvātas.

Vai varu sporta nodarbību dāvanu karti atdot draugam?

Sporta nodarbību dāvanu kartes pircējs ir tiesīgs nodot picērijas dāvanu karti trešajām personām, informējot šīs personas par pakalpojuma noteikumiem.