Kā maksimāli palielināt dāvanu karšu vērtību

Maksimāli palielinot dāvanu karšu vērtību, jūs varēsiet tās maksimāli izmantot neatkarīgi no tā, vai tās izmantojat sev vai dāvināt. Šeit ir dažas stratēģijas, kas palīdzēs jums iegūt vislielāko vērtību:

 1. Pārbaudiet atlikumu: Pirms sākat tērēt, pārbaudiet dāvanu kartes atlikumu, lai pārliecinātos, ka precīzi zināt, cik daudz jums vēl ir jāiztērē.
 2. Meklējiet izpārdošanas un atlaides: Apvienojiet dāvanu karti ar veikala akcijām, izpārdošanām un atlaidēm, lai saņemtu vairāk naudas par savu naudu.
 3. Papildiniet ar kuponiem: Daudzi mazumtirgotāji ļauj dāvanu kartes izmantot kopā ar kuponiem vai reklāmas kodiem. Tas var palīdzēt ietaupīt vēl vairāk.
 4. Izvairieties no derīguma termiņa beigām: Dažām dāvanu kartēm ir noteikts derīguma termiņš vai pēc noteikta neaktivitātes perioda no tām var sākt ieturēt uzturēšanas maksu. Ievērojiet šos noteikumus, lai nodrošinātu, ka nezaudējat vērtību.
 5. Apmainiet vai pārdodiet nevēlamas kartes: Ja jums ir dāvanu karte uz vietu, kurā neiepērkaties, apsveriet iespēju to apmainīt ar draugu vai izmantot cienījamu tiešsaistes dāvanu karšu apmaiņas vietni, lai apmainītu to pret karti, kuru izmantosiet. Varat arī pārdot karti par naudu, taču parasti ar atlaidi.
 6. Pērciet dāvanu kartes ar atlaidi: Ir tīmekļa vietnes un veikali, kas pārdod dāvanu kartes ar atlaidi. Ja plānojat veikt lielu pirkumu, dāvanu kartes ar atlaidi iegāde var ietaupīt naudu.
 7. Izmantojiet dāvanu karšu lietotnes: Pastāv lietotnes un tīmekļa vietnes, kas var palīdzēt jums pārvaldīt dāvanu kartes, atgādināt par to izmantošanu un pat ļaut jums tās saglabāt digitālā formātā, lai jūs tās neaizmirstu mājās.
 8. Apvienojiet mazākus atlikumus: Ja jums ir vairākas viena un tā paša mazumtirgotāja dāvanu kartes ar nelielu atlikumu, pārbaudiet, vai varat tās apvienot vienā kartē, lai atvieglotu pārvaldību.
 9. Dažas dāvanu kartes var izmantot tiešsaistes abonementiem, digitālajām lejupielādēm vai citiem pakalpojumiem. Izpētiet visus veidus, kā jūs varat izmantot savu dāvanu karti, ne tikai pirkumus veikalā.
 10. Dāvanu karte kā dāvana: Ja nevarat atrast neko, ko vēlaties vai kas jums ir nepieciešams, apsveriet iespēju atkārtoti uzdāvināt karti kādam, kurš to varētu novērtēt. Tikai pārliecinieties, ka tā nav redzami izmantota un ka atlikums ir neskarts.
 11. Glabājiet tās drošībā: Ar dāvanu kartēm rīkojieties kā ar skaidru naudu. Ja tās tiek pazaudētas vai nozagtas, jūs, iespējams, nevarēsiet atgūt to vērtību. Daži mazumtirgotāji var piedāvāt nomaiņu, ja jums ir oriģinālais kvīts, taču tas nav garantēts.
 12. Atjauniniet veikalu politiku: Daži veikali var atļaut jums saņemt naudu no dāvanu kartes, ja tās atlikums ir mazāks par noteiktu summu. Citi var atļaut izmantot dāvanu karti, lai iegādātos citu dāvanu karti (piemēram, izmantojot vispārēju tirdzniecības centra dāvanu karti, lai iegādātos konkrēta veikala dāvanu karti).
 13. Izmantošana nepieciešamajiem pirkumiem: Ja neesat pārliecināts, ko iegādāties, apsveriet iespēju dāvanu karti izmantot ikdienas vai nepieciešamajiem pirkumiem. Šādā veidā jūs efektīvi ietaupīsiet naudu par precēm, kuras jums tik un tā būtu jāpērk.

Atcerieties, ka galvenais ir būt aktīvam un stratēģiskam attiecībā uz to, kā un kad izmantojat dāvanu kartes. Mazliet plānojot, jūs varat nodrošināt, ka no katras kartes iegūsiet maksimālu vērtību.